Şirket Politikamız

CENER3, yenilenebilir enerji sektöründe hizmet vermek amacıyla 2015 yılında Ankara’da kurulmuştur. Kısa zamanda bir çok proje geliştiren CENER3, özellikle güneş enerjisi santralleri (GES) alanında kararlılıkla çalışmalarına devam etmektedir. Dinamik, girişimci ve gelişime açık yapısıyla sektöre yön verebilen CENER3, hedeflerine sabırla ve başarılı projelerle ulaşmayı planlamaktadır. 

CENER3 örnek ve girişimci bir kuruluş olma bilinciyle deneyimli profesyonellerden oluşan yönetim kadrosu ve nitelikli personel yapısıyla, sektörün global durumu ve ülkemizin enerji politikası hedefl eri doğrultusunda yenilenebilir enerji alanında daha çok çalışmaya, dünyamızın ve ülkemizin kalkınmasına daha fazla katkıda bulunmaya emin adımlarla devam edecektir.

Faaliyete başladığımız ilk günden itibaren, ekip arkadaşlarımızla birlikte, planlı ve başarılı büyüme hedefl eriyle çalışarak nitelikli hizmet sunmayı amaçladık. Bizim için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık kıstasları önemlidir. Hedefl erimize doğru ilerlerken bu kıstaslar ışığında çalışırız. Bu hedeflerde temel prensibimiz, sürekli gelişmek ve başarılı bir büyüme oranıyla geleceğe ilerlemektir. CENER3, çalışanlarının, çözüm ortaklarının ve yatırımcılarının destekleri ile bu başarıyı elde edecek ve bunu sürekli kılacaktır.

Bütün yatırımlarımız ve gelişme sürecimiz, CENER3’nin kalıcılığı ve devamlılığı üzerinedir. Biz bu bilinç ve yaklaşımlarla ilerlemeye, sektörün gelişimine katkı sağlamaya, yenilenebilir enerji üretimi alanında yatırım yapmaya ve projeler üretmeye devam edeceğiz.

Saygılarımızla,
CENER3 Yönetimi